podanie

piter00

PostWysłany: Pią 20:21, 30 Maj 2008    Temat postu: podanie

Witam mam na imie Łukasz,pochodze z pod Wrocławia mam 20 lat i interesuje sie Paintballem oraz Graffiti.Chcial bym dolaczyc do waszej gildi,poniewaz pamietam ja z czasow kiedy Konrad dowodzil grupa silnych i zorganizowanych mezczyzn (kobiet? Very Happy ) i uwazam ze wspolnie mogli bysmy przywrocic silen Domowemu Przedszkolu moj char to mag i ma ponad 140 level (dokladny level moge zdradzic tylko czlonkom gildi gdy juz do niej dolacze na okres probny) Nie chcial bym zebyscie wiazali mnie z charem o nicku banans,ktory okradal ludzi pragne poinformowac was ze czlowieka tego widzialem tylko raz gdy sprzedawal mi konto w raz z emailem,wiem tak ze do czego sluzyl ten char nigdys HiTackowi i banansowi mianowicie okradali oni przez niego ludzi.Mam 100% pewnosc ze moje konto teraz jest bezpieczne,poniewaz zostal zmieniony email alternatywny i glowny,wjazd na konto posiadam tylko ja czyli Łukasz.Mam nadzieje ze w przeciwienstwie do Bloodthirsty obdarzycie mnie zaufaniem i bedziemy mogli razem cieszyc sie gra.Pozdrawiam i prosze o pozytywne rozpatrzenei mojej kandydatury.Nie mam nic do ukrycia i chetnie odpowiem na kazde pytanie.
Ulver

Skąd: Tychy

PostWysłany: Pią 21:05, 30 Maj 2008    Temat postu:

troche gadalem z nim:) takze spokojnie jestem ZA

Velder

Dołączył: 10 Maj 2008

PostWysłany: Pią 21:14, 30 Maj 2008    Temat postu:

Wg. mnie nie jest ważne kto kiedyś grał na tej postaci, tylko kto teraz na niej gra i jeśli twierdzisz, że tamte "wybryki" z okradaniem ludzi były dokonywane przez innych playerów, to jestem w stanie Ci zaufać i z chęcią wziąć Cię na OP. Z drugiej strony nie widziałem postaci piter00 jakiś okres na hb, ale czas w DP pokaże czy naprawdę można Ci zaufać i przyjąć na stałe w nasze szeregi. Więc jestem jak na razie na TAK.
Ale i tak ja nie mam głównego głosu Razz

Sorrka trochę się rozpisałem Very Happy

Slonik

Dołączył: 06 Kwi 2008

Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob 0:14, 31 Maj 2008    Temat postu:

Magowie się w gildii przydadzą, postać kilka razy widziałem w grze i nie zauważyłem żadnego zachowania na minus. Tyle na +.
Co do okradania, to cieCH pisał mniej więcej to samo (że kiedyś okradał, ale juz jest uczciwy itd. itp, po czym ukradł GiSa), tu troche inna sytuacja bo tam to była jedna osoba a tu piszesz że jesteś drugim użytkownikiem tej postaci.

Mimo wszystko jestem za przyjęciem na okres próbny, zobaczymy jak tam sie sprawujesz w boju. Jednak czekamy co inni jeszcze powiedzą.

Davidek

Dołączył: 01 Maj 2008

PostWysłany: Sob 8:56, 31 Maj 2008    Temat postu:

Widziałem cie pare razy w grze, mógłbym być za OP ,zobaczymy jak to będzie.

piter00

PostWysłany: Sob 11:15, 31 Maj 2008    Temat postu:

Panowie i Panie (o ile sa ) jest prosta sytuacja zeby temu zaradzic poprostu ja mowie od razu nie potrzebuje od was pozyczac itemow,na chwile mam swoje prywatne itemki ktore mi starczaja wiec tutaj jakis punkcik do zaufania powinniscie dodac:) z czasem przekonacie sie ze jestem normalnym,uczciwym czlowiekiem i bedziemy traktowac sie na rowni.Pozdrawiam:)
strafe

Dołączył: 07 Kwi 2008

PostWysłany: Sob 12:29, 31 Maj 2008    Temat postu:

panowie i panie sa u nas ;] poczekaj z 3-4 dni kazdy sie wypowie co mysli i napiszemy Ci tutaj albo prv w grze dostaniesz

strafe

Dołączył: 07 Kwi 2008

PostWysłany: Nie 10:33, 01 Cze 2008    Temat postu:

decyzja podjeta:

piter00 zostanie dodany do nas na OP (w jak najszybszym czasie zostaniesz dodany na okres probny)