PostWysłany: Pią 12:05, 19 Wrz 2008    Temat postu: Marunia

145 lv
mag W
RudeboyZ-gildia sie rozpadla z powodu powierzenia passow GM nieodpowiedniej osobie, ktora samowolnie rozwiazala gildie.A a juz nie mamy sil i checi reaktywowac jej poraz 3

lat 24
Szczecin

Ile czasu poswiecam grze -staram sie logowac co dziennie lecz jest to uzaleznione od mojego trybu pracy(pracocholik) , ale mozna namnie liczyc w godzinach wieczornych oraz w wekend.

Studiuje wychowanie fizyczne ikf V rok,(specjalnosc nauczycielska)Razz
Lubie sport chodz juz nie uprawiam wyczynowo, dobra muzyka raczej klimaty techno ,trance. To ze szkola mnie na belfra nie swiadczy ze jestem skonczonym zgredem lub maruda,(nie bede pracowal w zawodzie)
w zyciu jak i w grach trzymam sie zasad.
kwestia klutury oraz obycia jest oczywista.
Co do gry nie kradne , nie przeklinam , nie oczekuje zadnych darowizn z waszej strony , lubie pograc w party ,ekowanie nie jest moja mocna strona ale zawsze walcze do konca.

Dlaczego wy?- szukam milej gildi dla Maruni.

pozrdawiam

ps.podan bedzie wiecej od bylych czlonkow RB.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.dprzedszkole.fora.pl Strona Główna -> Rekrutacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)