piter00 zlodziej !!!

PostWysłany: Wto 17:19, 03 Cze 2008    Temat postu: piter00 zlodziej !!!

piter00 to zlodziej mial poprzedni nick banan . sprawdzcie jak skladal podnie do bloodthirsty tam sie wecej dowiecie .
Ulver

Dołączył: 07 Kwi 2008

Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 19:06, 03 Cze 2008    Temat postu:

1. sprawe wyjasnilismy teraz ten char jest w posiadaniu innej osoby z innym mailem
2. podczas OP nie pozyczamy danej osobie itemkow.. a nawet jak minie OP pożycza sie wartościowe itemy tylko i wylacznie zaufanym ludziom (czyt. graja z nami rok albo więcej), poza tym w świetle nowego regulaminu HB można te itemki odzyskać albo ukarać tą osobę banem.
3. jeden bardzo zaufany czlowiek w guild mowi ze zna ta osobe ktora teraz gra tym charem i potwierdza wyjasnienia pitera.

Jednakże SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za ten post z racji tego iż nie należy grać z złodziejami.. i bardzo cieszymy się jeśli ktoś nas ostrzega.. i mamy nadzieje że jeśli znów będzie do Domowego Przedszkola chciał dojść ktoś z wątpliwą opinią to zostaniemy ostrzeżeni.

Jednakże jak napisałem wedle naszego osądu teraz tym charem gra ktoś inny.. czas pokaże czy dobrze osądzilismy - jak na razie osoba okazuje się dość dobrym guildowiczem i nie mamy zastrzeżeń.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Ulver dnia Wto 19:13, 03 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.dprzedszkole.fora.pl Strona Główna -> Rekrutacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)