Podanie-Geuan

Mag/woj: Woj
Poprzednia gildia: Quinta Essentia
Twoje imię: Mateusz
Twój wiek: 16(skończone:> w marcu oblewamy mleczkiem 17)
Skąd jesteś: Okolice Rzeszowa
Ile czasu poświęcasz grze: Czasy No life juz za mną teraz jak niektórzy się śmieją ze mnie koxam w wh:> a atak poważnie czasem wpadam po koxac ale ograniczam exp by nie wpaść ponownie w nałogową grę (jeszcze rok temu potrafiłem zarawać parę dni w szkole by pograć.)
Coś o sobie: No Wiec tak na imię mam Mateusz interesuje się Troszki Fotografia troszki muzyka (techno{Hardcore, Hardstyle, Jumpstyle}, Dla poprawy nastroju lubię posłuchać hh,rapu i jakiś smetów), Interesuje się również informatyka i uczęszczam do szkoły o profilu informatycznym. w HB gram uch kupę czasu 4 latka w tym kila przerw po 2-3 tygodnie i jedna 4 miesięczną. No i oczywiście jak każdy normalny chłopak interesuje się dziewczynami;>
Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Gildia może nie jest duża ani nie jesteście tak "szanowani" jak Ance, ToD, Cz ,Vampirki ale nie chce trafić do gildi no lifow i gracie fear w stosunku do innych graczy.

Na koniec moich wypocin chce dodać ze nie lubię niejasnych sytuacji i dlatego napisze ze mam mroczna przeszłość (w hb) byłem odpowiedzialny za parę większych "przekrętów" na serwerze w waszej gildi tez troszkę podpadłem, znać możecie mnie z pod nickow: LiNseY, baraks, budrys, tasak. Chce jeszcze dodać ze myślę ze czasy przekrętów są już za mną, podrosłem trochę zmądrzałem i zacząłem grac fear w stosunku do siebie i innych.

Jeżeli moje podanie zostanie odrzucone nie będę "szczekał":> Ale mam nadzieje ze wiecie o tym ze każdemu zdarza się popełniać błędy młodości.
Wielu z was na pewno miało doczynienia z moim sposobem gry: brak receali, Brak Safe, Brak fast logow mam nadzieje ze to będzie moim dużym atutem. (na początku mojej gry zdarzały się tego typu zagrywki potem to już tylko oszczerstwa lub ktoś inny na mojej postaci grał co się czasem zdarzało)

Pozdrawiam i liczę na szybkie rozpatrzenie podanie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.dprzedszkole.fora.pl Strona Główna -> Rekrutacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)